TAL
מערכות תקשורת  בע"מ

 

 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מונה:

תאריך ושעה
 

דף הבית >> שרת פקסים >> MyFax - שרת פקס ארגוני >> שרת פקסים
שרת פקסים          
 
 
אם בעסק שלך שולחים ומקבלים מספר רב של פקסים מדי יום, בוודאי נתקלת באחת מהבעיות הבאות:
  1. התעסקות בתקלות מרגיזות, טונר שנגמר, נייר תקוע.
  2. צלצולים אין סופיים.
  3. תור בלתי נפסק של העובדים ליד הפקס.
למרות שהפקס נראה כמו מכשיר מלפני 30 שנה הוא עדיין נפוץ והפופולריות שלו עולה עדיין משנה לשנה. חברות אשר עוסקות בחוזים ובמסמכים שיש לחתום עליהם הן דוגמא מצויינת למשתמשים כבדים בפקס. דואר אלקטרוני הוא אולי צורת התקשורת העסקית הנפוצה ביותר היום, אך הפקס הוא עדיין כלי עבודה חיוני בכל משרד. כך שאם הפקס הוא מכשיר חיוני עבורך, כדאי לך לקחת בחשבון את היתרונות הגדולים של טכנולוגיית הפקס החדישה ביותר - שרת פקס.
 
שרת פקס הוא שרת המשלב חומרה ותוכנה. הוא מכיל מודם-פקס, חיבור לקו טלפון וחיבור רשת ומאפשר שליחה וקבלה של פקסים באמצעות הרשת.
 
איך זה עובד?
שרת פקס מקבל מסמכים מהמשתמשים ברשת, ממיר אותם לפורמט המתאים ואז שולח אותם דרך קו הטלפון או האינטרנט. כמו כן
הוא מקבל פקסים נכנסים, מאחסן אותם ושולח אותם למשתמש\ים אליהם הם מיועדים.
כל משתמש ברשת הארגונית יכול לשלוח את המסמך שצריך לפקסס אל השרת בשתי דרכים:  הדרך הראשונה והפשוטה ביותר היא לשלוח את הפקס לשרת באימייל או לחילופין להעלות את המסמך לשרת באמצעות ממשק WEB. העלאת המסמך לשרת באמצעות ה-WEB אינה מצריכה תוכנה מיוחדת אלא רק דפדפן.
 
הפקסים הנכנסים ממויינים ונשלחים לאימייל של הנמען\ים כקובץ PDF. לחילופין, המשתמשים יכולים לבדוק את תיקיית המסמכים הנכנסים בשרת, אשר בה הם מאוחסנים.
 
היתרונות של שרת פקס 
לשרת פקס מספר יתרונות. הראשון והברור ביותר הוא שהעובדים אינם צריכים לעזוב את שולחן העבודה שלהם כדי להשתמש בפקס. הם יכולים לשלוח ולקבל את הפקס שלהם ממקומם. בנוסף, שרת פקס יכול לטפל בכמות גדולה של תעבורה על ידי אחסון וניהול התור של המסמכים אותם יש לשלוח. שרת הפקס ישלח את המסמכים הממתינים לפי סדר קבלתם או לפי הדחיפות שלהם (אם הוגדרה כזו עבורם).
 
יתרון חשוב נוסף : המסמכים נשלחים כקובץ דיגיטלי ואין צורך להדפיס אותם כדי לפקסס אותם, כך מושג חסכון כפול בנייר ובדיו\טונר לפקס. זאת ועוד, ניתן להדפיס את הפקסים הנכנסים במדפסת רגילה באיכות גבוהה יותר מרוב מכשירי הפקס.
 
תיוק, גיבוי ואבטחת מידע
שרת הפקס מקל על החיים למנהלי ועובדי המשרד המחוייבים לשמור את הפקסים הנשלחים או הנכנסים בשל נהלי החברה או דרישות החוק. מכיוון שכל הפקסים נשמרים כקובץ
דיגיטלי, ניתן לקרוא אותם ולגבות אותם בקלות רבה. גם אבטחת המידע עולה באופן ניכר, שכן באמצעות שרת פקס יכול מנהל המערכת לנטר כל מסמך אשר נשלח או התקבל בשרת.

כלי ניהול ואבטחה אלו נועדו בעיקר לארגונים וחברות הנדרשים לשמור על בטחון המידע שלהם כחלק מתפיסה ארגונית כוללת, אך גם עסקים קטנים ובינוניים יפיקו מהם תועלת רבה.
 
חסכון בעלויות הטלפון :
חברות המחזיקות במספר רב של מכשירי פקס יכולות לחתוך בהוצאות קוי הטלפון באמצעות טכנולוגיית ה FOIP, המאפשרת תקשורת פקס על גבי האינטרנט.
החדשות הטובות הן שגם חברות קטנות יכולות כעת להנות מהיתרונות הרבים של שרת פקס מבלי להשקיע סכומים גבוהים בשרת ייעודי. בין אם העסק שלך קטן או גדול, שרת פקס הוא השקעה שמחזירה את עצמה במהירות גדולה.
.

Go Back  Print  Send Page
 

 

 

TAL  מערכות תקשורת (לביא) בע"מ   ת.ד.  14192  אשדוד  77041 
נייד         052-3224408               פקס' 08-8670138


 

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים